Srpen 2017

Cestou k Saice

18. srpna 2017 v 13:16 | Krushie
Cestou k Saice tě sleduje divný chlap. Ve slepé uličce tě ubodá a ty umíráš.


Opět doma

18. srpna 2017 v 13:14 | Krushie
Dojdeš domů. Uděláš si večeři a čekáš na rodiče, než přijdou z práce. V televizi právě dávají zprávy a objevila ses tam ty. A vrahem je....Zvoní budík, je ráno. Probouzíš se a kupodivu na ruce nemáš sádru. Je nový den a vše byl jen sen.

Pokud se ti hra líbila, nezapomeň ji ocenit lajkem a sdílej ji na Facebooku, nebo jiné sociální síti!
A taky si nezapomeň přečíst Lunin deníček na mém blogu!
Děkuji, že jste hráli!


Cestou do nemocnice

18. srpna 2017 v 13:05 | Krushie
Cestou do nemocnice tě sleduje divný chlap. Ve slepé uličce tě ubodá a ty umíráš.


Znovu na policii

18. srpna 2017 v 13:02 | Krushie
Na policii jsi podal informace o tom co se stalo. Šerif tě vyslechne a podá ti antidepresivum. Potom tě s rukou odveze do nemocnice, kde ti ji dají do sádry. Potom:


Na Tokio Tower

18. srpna 2017 v 12:57 | Krushie
Vylezete na Tokio Tower. Dům se k vám začne přibližovat a vyhodí elektřinu v celém městě. Vypadá, jako by byl připoutaný k nějakému UFU, nebo tak něco. Tokio Tower se začne třást a policisti z ní vypadnou a na místě zemřou. Ty se naštěstí zachytíš na konstrukci a vyvázneš jen se zlomenou rukou. Slezeš trochu níž a doskočíš na mezipatro. Když potom vyčerpaná dojdeš dolů:


Ve vrtulníku

18. srpna 2017 v 12:40 | Krushie
S policisty sedíte ve vrtulníku a pomalu se přibližujete k domu. Už jen kousek...
Pomalu zjišťujete, že je dům na něčem zavěšený. Když se ale přiblížíte víc, začne selhávat motor a všechny přístroje ve vrtulníku. Vybije se ti mobil a všechny policejní vysílačky. Najednou motor selže úplně a vy padáte volným pádem dolů. Když vrtulník spadne, jste na místě mrtví.


S policisty u Yoko

18. srpna 2017 v 12:09 | Krushie
V doprovodu policistů dojdete na místo, kde stojí Yokin dům. Dům však nikde není a místo něj je tam holé místo mezi dvěma jinými domy. Zkontrolujete adresu: Jste správně!
Když však pohlédnete nad sebe, dům se bude vznášet. Chcete se dostat blíž, co podniknete?


Prank call

18. srpna 2017 v 11:24 | Krushie
Hovor jsi ignoroval v domění, že je to prank call. Ještě ten den Yoko píšeš, jestli je vše v pohodě. Neodpovídá. Zkoušíš jí volat- nezvedá to. Rozhodneš se tedy jít k ní domů. Tam však najdeš jen její mrtvolu a místnost, ve které je vše špinavé od krve. Všimneš si bezpečtnostní kamery, kterou pomalu sundáš, vyjmeš z ní kazetu a neseš ji na policii. Založí ji do důkazů. Ty:


Na policii

18. srpna 2017 v 11:12 | Krushie
Běžíš parkem na policejní stanici. Šerif ti řekne, co se stalo, bude se tě ptát na různé otázky. Protože je šerif tvůj známý, nepodezřívá tě z vraždy. Pošle tě se dvěma policisty k Yoko domů, aby jste našli stopy. Jaká je tvá reakce?


Voláš Yoko

18. srpna 2017 v 11:06 | Krushie
Zkoušíš volat Yoko. Po dvou minutách to někdo zvedne a řekne ti, ať jdeš domů za Yoko.
Když však přijdeš, Yoko je zavražděná a leží v krvavé kaluži na podlaze. Prohlížíš si její tělo, ale najednou k tobě někdo přijde a zabije tě.